книга Янголятко К. Маккалоу - КЛУБ СЕМЕЙНОГО ДОСУГА

Добавить свою организацию в BIZNESUA.ORG
Каталог организаций BIZNEAUA.ORG

КЛУБ СЕМЕЙНОГО ДОСУГА

пр. Гагарина,20а, т. 80577838888


 
книга"Янголятко" К. Маккалоу Цена: 25.4 UAHПочаток шістдесятих років минулого століття. Австралія. Молода дівчина Гаррієт Парсел заручена з Девідом. Вони закохані. Девід часто запрошує її на побачення, вони проводять дуже багато часу разом. Проте, Гаррієт дратує те, що Девід ніяк не може зважитися навіть на поцілунок.
Одного дня Гаррієт знайомиться з Дельвічією-Шварц і жінка пропонує їй піти з дому й оселитися в будинку, що належить їй. Гаррієт охоче погоджується. Через цей вчинок дівчини вдома розгорнулася велика сварка. Але дівчина все одно переселилася у будиночок Дельвічиї-Шварц і залишила позаду своє минуле життя разом із Девідом.
Гаррієт знайомиться зі своїми сусідами і з дочкою свого добродійника Фло, якій виповнилося 5 років. Дівчинка німа від народження, проте, вона розвинена набагато краще за багатьох своїх однолітків. Гаррієт дуже сильно прив`язується до дівчинки; вона ласкаво називає її Янголятко. Живучи в Дельвічиї-шварц, Гаррієт знайомиться з багатьма чоловіками. Один із них, Тобі Еванс, закохується в неї, нарешті дає дівчині можливість насолодитися поцілунком закоханої людини. Ще один залицяльник, Нел, позбавляє її невинності і через деякий час зникає, а потім ...
Код товара: 5013609
Aвтор: К. Маккалоу
Язык: украинский
Обложка: Переплет
Страниц: 336
Формат: 135x205 мм  Подобные товары
Книги, музыка, видео / Книги